Česky

Poprvé na swingers?

Aneb trocha teorie před první návštěvou klubu

Toto povídání jsme připravili speciálně pro Vás, kteří jste ještě na žádné swingers párty nebyli a máte spoustu otázek a pochybností.

Prostory klubu si můžete prohlédnout v Galeriích, o swingers obecně povídáme v sekci O swingers.

Kdo tedy na swingers párty chodí?

O tématu swingers párty jste už asi slyšeli ledacos. Občas šeptané, občas šokově znějící, ve skutečnosti to ale není tak horké. Návštěvníci takovýchto párty jsou především úplně normální lidé jako vy a můžete je najít jak mezi řadovými pracovníky, tak i mezi lidmi z vedení. V klubu se ale rozdíly mezi nimi smažou a všichni jsou tu bráni jako „na stejné lodi“.

Nečekejte od nás tedy žádné „škatulkování“. Chodí k nám páry, které jsou rádi viděni a rádi se i dívají, ale partnery nevyměňují. Další chodí právě kvůli výměně partnerů a jiní mají rádi všechno, co se swingers souvisí. Některé páry teprve po pár návštěvách zjistí, co jim nejvíce vyhovuje a v čem se „najdou“. V klubu ale nejde jen o sex, ale i o přátelství a zábavu. Právě přátelství s ostatními páry je to, kvůli čemu se hosté vracejí.

A věk hostů? Nejčastější věk hostů je 35-45 let, ale každá párty je věkově zcela promíchána, vždy jsou na ní nějaké mladší páry, než je průměr a nějaké starší než průměr. Kromě spodní hranice 18 let nemáme žádné věkové omezení – může k nám přijít každý pár, který se na návštěvu cítí. Párty pouze pro určitou věkovou kategorii neděláme.

Proč bychom tam měli jít my?

To záleží jenom na Vás. Třeba zrovna proto, že čtete naše stránky :-). Ale teď vážně. Promluvte si otevřeně o tom, proč Vás láká / proč chcete na takovouto párty jít a co od toho očekáváte. Správný směr uvažování vypadá takto:

  1. Chceme obohatit svoje sexuální zážitky a poznat něco nového.
  2. Chceme poznat oba milování v blízkosti jiných lidí.
  3. Chceme poznat oba milování s jiným párem/páry.

A naopak zcela špatný směr:

  1. Já chci do klubu a partnerku musím prostě mít s sebou, jinak mě tam nepustí.
  2. Já chci jít do klubu a ty půjdeš se mnou, i když nechceš, pokud mě máš rád/ráda.
  3. Já se chci milovat i s ostatními, ale ty můžeš jenom se mnou!

Naše hlavní rada zní: Komunikujte spolu! Proberte vše, co Vás o návštěvě v klubu napadne. Domluvte se hlavně na tom, zda-li se hned při první návštěvě chcete pustit do kontaktu s jiným párem, nebo ne. Nic Vám neuteče, zůstanete-li při první návštěvě pouze spolu. Pokud jeden z Vás prostě nechce, nezkoušejte ho za každou cenu přemluvit, nutit ho nebo domlouvat jeden druhému. Rozhodnutí jít k nám by mělo stát na obou Vašich souhlasech.

Na druhé straně se tohoto rozhodnutí nebojte jako něčeho, co Vám změní život či ho obrátí naruby.

Rozhodně návštěvu u nás zvažte, když:

  1. Jste žárliví Vy, nebo Váš partner. Tato vlastnost na swingers párty rozhodně nepatří. Věřte, že ani horečné slibování čehokoliv nedokáže tuto vlastnost potlačit. Žárlivost může nejen zničit Váš zážitek z celého večera, ale způsobí i to, že Vás při případných scénách požádáme o opuštění klubu.
  2. Jste „přemluveni“. Váš protějšek do Vás hučel tak dlouho, až jste polevili. Většinou pod tíhou slibů, čeho se Vám na oplátku dostane, když půjdete. Takové jednání Vašeho partnera vůči Vám není správné a Vy za svým rozhodnutím stůjte.
  3. Chystáte návštěvu klubu jako překvapení pro svůj protějšek. Takové případy jsme již zažili a prakticky všechny skončily neúspěchem. Většinou to stejně nevydržíte a překvapení odhalíte někdy těsně před příchodem do klubu a může se stát, že se Váš partner "zasekne" a do klubu ani nevkročíte. Je pravdou, že takové překvapení spíše vyjde ženám, protože pánové se adaptují na prostředí klubu rychleji. Ženy potřebují obvykle více času ke svolení k návštěvě, takže takovému překvapení pro svoji partnerku se raději vyhněte.
  4. Myslíte si, že návštěva swingers párty opět scelí Váš rozpadající se vztah. Bohužel ne. Pokud máte ve svém vztahu problémy, návštěva klubu je nevyřeší.

A teď několik oblíbených nočních můr o návštěvě swingers párty:

Určitě se na nás hned za dveřmi všichni vrhnou, svléknou do naha a bůhví co ještě!

A proč že by to vlastně dělali? I když si některé páry hodně moc přejí kontakt s jiným párem, tak nikoliv přes jejich odpor a ne hned za dveřmi. Nikdo se na Vás tedy nevrhne. Váš příchod bude vypadat následovně: u brány Vás přivítá Michael, který Vás doprovodí ke dveřím klubu. Tam budete přivítáni Petrou, která Vás jako nově příchozí pár provede celým klubem a předá klíč od skříňky. Pak se posadíte ve společenské místnosti, dostanete uvítací drink a začnete se v klidu rozkoukávat. Uvidíte přicházet další páry, někdo bude proveden jako nový pár, někdo přivítán jako stálý host, některé páry budou sedět individuálně a jiné si sesednou jako staří známí. Po nějaké době uvidíte, že se páry začínají z barové místnosti vytrácet a dění se začíná přesouvat na pokoje.

Vy na sebe necháte působit uvolněnou a pohodovou atmosféru, která u nás panuje, a sami se rozhodnete, jak moc se zapojíte do dění na pokojích či se jím pouze necháte inspirovat pro Vaše vlastní hrátky. Ani svlékat Vás nikdo nebude, jako klub na to pravidlo nemáme. Vždy platí, že párty můžete prožít buď zcela individuálně, trošku stranou dění, nebo naopak v jeho naprostém středu.

Nikdo si nás nebude všímat, protože jsme tu poprvé!

Opačný případ, než první. Ani to není pravda. Respektive – nikdo si Vás nevšimne v případě, že se o to budete snažit. Pokud se záměrně schováte do nejtmavšího kouta v klubu, nikdo Vás tam hledat nebude. Ale pokud se nebudete tvářit, jako že tady vůbec nejste, ostatní si Vás všimnou. V klubu se neschází uzavřená společnost, kde se všichni znají, a každý nový pár by měl problém mezi tuto společnost zapadnout. Na každé párty jsou jak úplní nováčci, tak i páry, které jsou u nás opakovaně. Někdo se samozřejmě s někým zná, ale naši stálí hosté reagují velice pozitivně, že nám stále chodí nové páry.

Protože jdeme na swingers párty, MUSÍME se milovat se všemi!

Nemusíte, ale můžete. Pokud budete chtít zůstat pouze mezi sebou, ostatní to budou respektovat. Je to dokonce jedno z našich klubových pravidel. Vždyť milovat se v pouhé přítomnosti ostatních párů, s vědomím, že jsme viděni, je také ohromně vzrušující! Některé páry nás navštěvují právě kvůli panující atmosféře, vidí a jsou sami viděni, ale zůstávají pouze mezi sebou, jiní naopak při vzájemných sympatiích výměnu partnerů přivítají. Často též vyhledávají mezi sebou kontakt ženy.

Do klubu chodí jen samé mladé a krásné a štíhlé páry

Ne, nechodí. Protože na světě nejsou jen mladé a krásné a štíhlé páry, ale naopak páry všech věkových a i jiných kategorií, je tomu tak i u nás. Nesnažíme se hosty nějak selektovat, ať již podle věku či vzhledu, každá párty je vždy zcela promíchaná. Jediné, co by Vám nemělo chybět, je dobrá nálada a upřímný zájem o návštěvu klubu.

Jestli tam potkáme sousedy nebo někoho z práce, tak se propadneme!

A stalo se to už? Opravdu velmi výjimečně, ale ano, stalo. Pokud k tomu opravdu dojde, bude to na Vás. Pochopíme, když za námi přijdete, že raději volíte odchod.

Ehm… pohlavní choroby?

V jednotlivých pokojích jsou kondomy k Vašemu volnému použití. V případě, že zůstáváte v kontaktu pouze se svým partnerem, máte již tuto otázku vyřešenou. Ale při kontaktu s jinými páry je kondom samozřejmost.

Otázka hygieny?

Pár slov o hygieně u nás. Nebudeme Vám popisovat, jak po každé párty klub uklízíme, chceme se zmínit o jiném aspektu, se kterým se v běžném životě v jiném podniku nesetkáte. A tím jsou matrace. Všechny matrace v klubu jsou celé potažené koženkou a tak zůstanou stále jako nové, bez jakýchkoliv nečistot.

Co si máme vzít na sebe?

Co chcete. Nemáme žádná zvláštní pravidla na oblečení, ani na to, kdy si jej máte odložit. Byli bychom ale rádi, pokud přihlédnete k faktu, že jdete do společnosti a ještě k tomu do klubu, ve kterém vládne erotika. Páry k nám přicházejí oblečeny zcela normálně a většina jich po příchodu i tak zůstane, dokud se nerozhodnou jít na pokoj a neodloží si oděv do skříňky. Díky svobodě, kterou jsme v otázce oblečení hostům dali, se jich ale čím dál více za nějaký čas po příchodu převlékne do sexy – erotického oblečení. Klub je navíc ideální příležitost vzít si svoje oblíbené kousky prádla na sebe i jinde, než jen doma v ložnici.

Článek na téma Jak se seznámit na párty? Článek od nás naleznete ZDE!

Článek od nás speciálně pro pány (ale klidně si to přečtěte všichni) - najdete ZDE.

Malá rada na závěr: pozor na dodávání si odvahy pitím alkoholu, obzvláště pokud jinak nepijete. Že budete nervózní, je velice pravděpodobné, ale též úplně normální. Na svoji první párty přijďte včas, ne na poslední chvíli. Nervozita pak bude mít dost času, aby Vás opustila sama. Zkoušet ji zahnat alkoholem způsobí jen to, že se minimálně připijete, či přímo opijete a bude to na Vás zdálky vidět. A k dění na pokojích se s největší pravděpodobností ani nedostanete, případně tam skončíte úplně sami – s opilým člověkem nikdo kontakt mít nechce

Nic tedy nebrání tomu, aby nastal Váš den D. Nadechněte se a do toho! A až u nás budete sedět, srdce Vám bude tlouct jako o závod a začnete se zabývat myšlenkou, že jste sem přece jenom neměli chodit, tak vězte, všichni byli jednou na párty poprvé, i my. A už jsme na ní zůstali.

Těšíme se na Vás! Vaši Petra a Michael

Handcrafted with love by STUDIO SYNAPSE Handcrafted by STUDIO SYNAPSE Na začátek stránky
Menu