Česky

Vše o návštěvě

Všechny námi pořádané swingers párty jsou určené pouze registrovaným členům klubu. Pokud ještě nemáte vyplněnou registraci, můžete tak učinit ZDE

Kdy můžeme přijít na párty?

PÁTEK 21.00 - 4.00 Vstup do klubu je možný mezi 21-23 hod.

SOBOTA 21.00 - 4.00 Vstup do klubu je možný mezi 21-23 hod.

STŘEDA 11.00 - 18.00 KAŽDÝCH 14 DNÍ. Doporučujeme dorazit do 13.30 hodin.

Cena pro pár za účast na párty *

PÁTEK 1.200 Kč

SOBOTA 1.200 Kč

STŘEDA 1.100 Kč

V klubu nejsou přijímány platební karty.

Tato cena vždy zahrnuje uvítací drink, pohoštění formou švédského stolu v průběhu párty a veškeré hygienické potřeby – osušky, sprchové gely, kondomy, lubrikanty, tělové mléko, lak na vlasy a deodoranty.

Samotné ženy za účast na párty neplatí, vyjma narozenin klubu, Garden party a Winter Wonderland party. Výše vstupného bude uvedena v detailu jednotlivých párty v sekci Program klubu.

Samotní muži nemají nikdy vstup povolen.

Adresa klubu

Praha 8 – Libeň

Přesnou adresu získáte po vyplnění Vaší registrace. Jsme dobře dostupní autem i MHD.

Členská karta

Veškeré informace najdete ZDE.

Rezervace

O rezervaci Vás prosíme na následující párty: narozeniny klubu (duben), Garden party (konec června a srpna) a Winter Wonderland party (prosinec). V ostatní termíny není nutná.

Parkování

K dispozici máme určitý počet míst v našem uzavřeném areálu. V případě jeho obsazení je možné parkovat na ulici v blízkém okolí, jsme (zatím) oblast bez modrých zón.

Možnost ubytování

Nenabízíme možnost přenocování, a proto jsme pro Vás připravili seznam penzionů a hotelů v bezprostřední blízkosti, který najdete ZDE.

Zapomenuté věci

Nevíme, kam bychom toto napsali, tak to napíšeme sem, protože to platí stále :-). Nalezené věci máme v úschově v rámci jednoho kalendářního roku, nicméně čím dříve se ozvete, tím lépe.

* "Cenou pro pár za účast na párty" se zde rozumí "Příspěvek člena za účast na párty". V případě úplně první účasti na párty se jedná o "Roční členský příspěvek".

Handcrafted with love by STUDIO SYNAPSE Handcrafted by STUDIO SYNAPSE Na začátek stránky
Menu