Česky

Seznamka pro páry a ženy

Detail
17.08.2022 Hradec Kralove

Ahoj. Je mi 27 let a strašně ráda bych zažila, jak to chodí na swingers. Bohužel momentálně nemám žádného parťáka, který by se mnou do toho šel. Touto cestou sháním někoho, kdo má již nějakou zkušenost a zasvětil by mě do tajů SW :)

Detail
16.08.2022 Praha

Ahoj jsme par a hledáme sympatickeho muže/kamaráda ve věku cca 35-45 pro obcasna společná setkání. Zalezi jen na sympatiich. My máme vztah trochu vixen stag…

Detail
16.08.2022 Most

Ahoj, rádi poznáme ženu nebo pár v našich letech na hezký sex doma. Jsem z větší části Romka a muž z menší části. Máme rádi drobek jiný sex než klasiku. Mám ráda doteky ženy a šikovného může s velkým penisem a jazykem. Lízání hlazení ruku ženy v... ,kouřeni atd..Fist je při sexu co neovlivním. Já se rád dívám a připojím se.Mam rád ženu voňavou, vyvolenou a nesmí být moc Bi. to mne pak nic nejde,protoze pak je vzrušení spíše se ženou než semnou. To končím a jdu pryč z místnosti. V Klubu nám to moc nešlo. Preferujeme spíše o něco méně lidí. Prosíme jen nekuřáky a podobné postavy minimálně ženy. Muž štíhlý. Hlavně slušnost bez vulgarity a zdraví podmínkou. Hned nejde nic, proto se musíme poznat a pak se uvidí.

Detail
14.08.2022 Praha

Ahojte, hladáme s priatelkou niekoho fajn na stretnutia mimo klubu, nebránime sa výmene partnerov, so ženou sa milujeme a berieme to ako spestrenie milostného života. Nemáme žiadne preferencie, čiže nieje problém so samotnou ženou, alebo aj párom.

Detail
11.08.2022 Praha

ahoj,
hledáme atraktivní, hubený a oholený sexy pár. My 38 let, ona BI, velké prsa č.3

Více info pls na email, jsme na amatérech

Detail
11.08.2022 Praha

Ahoj, hledáme pohodový pár na reálné setkání v klubu i mimo klub. Výměna partnerů samozřejmostí.

Detail
09.08.2022 Tabor

Ahoj. zitra na denni radi potkame par. kde ona je bi. V pripade sympatii vymena samozrejmosti.

Detail
09.08.2022 Praha

Ahoj, rádi bychom poznali 13.8. Sympaticky mladý pár od 18 - 30 let. Hledáme konverzaci na úrovni, smysl pro humor a možná i něco později. On 23 ona 25.

Detail
05.08.2022 Prague

Hello everyone, we are a couple, living in Prague. Looking for either a lady or couple to join us ;) We are happy to meet you in the club or outside over a drink :)
We enjoy in dinners, wines, cocktails and intelligent conversation.
For more information and pics send us an email.
With the warmest regards,
A&Z

Detail
05.08.2022 Kadaň

Ahoj, jsme manželský pár štíhlých postav, co by rádi poznal ženu, nebo pár štíhlejší postavy, na návštěvu v Paradisa i mimo něj. Budeme v sobotu 6.8.)

Handcrafted with love by STUDIO SYNAPSE Handcrafted by STUDIO SYNAPSE Na začátek stránky
Menu