Česky

Milí hosté,

protože občas slyšíme od nováčků, že měli obavu či nevěděli, jak navázat kontakt s ostatními při své první návštěvě klubu, rádi bychom k tomuto tématu řekli pár slov, které Vám doufáme pomohou udělat první krok. Je také pravdou, že páry hodnotí svou návštěvu klubu (možná nevědomky) i z toho pohledu, s jakými lidmi se na párty seznámily a jak dobře si společně popovídaly či se prostě jen tak bavily. A právě ošidit se o pozivitní dojmy z návštěvy díky obavám a strachu z kontaktu s ostatními je zbytečné, nemyslíte :-)?

Jak se tedy seznámit s ostatními na párty, na které jsme poprvé?

Předně bychom chtěli zdůraznit, že domněnka, že na párty se již všichni znají a Vy tedy přicházíte do uzavřené společnosti, je mylná. Na každé párty u nás jsou jak úplní nováčci, tak i páry, které přicházejí opakovaně. A vlastně ani opakovaná návštěva nemusí nutně znamenat, že se již jedná o ostřílené swingery, které nic nezaskočí. Z toho vyplývá první skutečnost, která Vás může uklidnit: rozhodně v tom nejste sami :-). A upřímně řečeno, nějaké ty obavy z toho co a jak se bude dít jsou naprosto přirozené v případě, že jdete poprvé do prostředí, které neznáte a které se týká Vaší intimity.

První krok, který můžete udělat bez toho, aniž byste někoho oslovili, je: buďte zvědaví, spontánní, bezprostřední. Strach a obavy jsou jediné věci, které Vám brání navázat kontakt s ostatními – v ničem jiném to není. Zapomeňte tedy na všechny strašáky, které jste o dění na párty slyšeli, hoďte za hlavu starosti z práce či odkudkoliv jinud, mějte oči a uši otevřené a vnímejte to, co se kolem Vás děje. Takto brzy přijdete na to, že atmosféra kolem Vás je uvolněná a pohodová a hosté se chovají zcela nenuceně (kromě těch, kteří jsou paralyzováni strachem stejně jako vy:-) ).

Na začátku párty, v době, kdy se hosté scházejí a nacházejí se všichni ve společenské místnosti (která v tu chvíli vypadá jako zcela normální bar), máte ideální možnost se seznámit a to hned několika způsoby: sami někoho oslovit (např. pokud si chcete přisednout ke stolečku či stojíte na baru a pár vedle Vás je Vám sympatický), či být představeni s naší pomocí – můžeme Vás přisadit k někomu na stůl my a představit Vás, a nebo můžete být v roli těch, ke kterým si chce přisednout někdo jiný. Ale co máte říci, pokud chcete udělat první krok Vy? Je to zcela jednoduché: usmějte se a řekněte: Ahoj, my jsme ti a ti, můžeme si k Vám přisednout? Pár naproti Vám se také představí a tím je první krok za Vámi. Klidně na sebe prozraďte, že jste u nás poprvé – zjistíte, že pár naproti Vám je zde také poprvé (a můžete se vzájemně podporovat v ostraňování obav :-) ), či zde jsou opakovaně a mohou Vám sdělit vlastní zážitky a tím pomoci.

Možná byste byli překvapeni, že některé páry, které uvidíte s námi stát na baru, či sedět u stolečku, jsou u nás poprvé a přesto vypadají jako staří známí. Není na nich nic zvláštního, nemají nic navíc, než máte Vy. Udělaly to stejně jednoduchým způsobem, jaký popisujeme výše.

Samozřejmě možností na seznámení je o mnoho více, než pouze na začátku u stolku. Další ideální místo je třeba bazén – pokud se v něm ocitnete, počítejte s tím, že tam dlouho nebudete sami. Je hodně oblíbený a jako místo na seznámení se osvědčil výborně a často jsou z něj slyšet výbuchy smíchu :-). S oblibou ho nazýváme „přestupní stanicí“ mezi společenskou místností a jednotlivými pokoji – jednak je skutečně na polovině cesty mezi těmito dvěma body a také Vás již donutil svléknout si věci ale bez toho, aniž byste vyvíjeli nějakou sexuální aktivitu (která je stejně v bazénu z hyg. důvodů zapovězena). No a samozřejmě též v pokojích samotných na Vás čeká možnost kontaktu s ostatními – i když zde již na trošku jiné úrovni, než je povídání. Počítejte s tím, že se Vás jiný pár může zeptat, zda-li se k Vám může připojit, žena může chtít kontaktovat ženu – možností je více….. Chtěli bychom zdůraznit, že Vaše aktivita na pokojích je zcela na Vás – pokud se Vám pár naproti Vám bude líbit, klidně souhlaste, pokud byste rádi zůstali jen spolu a pozorovali a byli pozorováni, řekněte to a Vaše odmítnutí bude respektováno. Ale říci to prostě musíte – ano nebo ne. Ostatní Vám myšlenky číst neumí a pokud se jasně vyjádříte, vyvarujete se situaci, kdy byste mohli odcházet z párty s nedobrým pocitem, že jste se vlastně zapojili proti své vůli.

Občas se stane, že páry se „najdou“ až na pokojích a zatímco na začátku seděly u stolku sami, zpět se vrací společně.

Možná tedy ani není tak důležité, kdy se s někým seznámíte, ale fakt, že to vůbec uděláte. Odnesete si tak z párty lepší pocit a zážitky, než kdybyste ji prožili zcela individuálně. Ale i pokud to tak poprvé budete chtít udělat, můžete.

Jsou párty, které jsou svým průběhem a atmosférou klidnější, jindy jsou živější a někdy je tak živo, že budete mít nutkání nechat se strhnout okolním děním hned teď. Klidně to udělejte a my Vám garantujeme, že toho litovat nebudete :-).

Vaši Petra a Michael

Handcrafted with love by STUDIO SYNAPSE Handcrafted by STUDIO SYNAPSE Na začátek stránky
Menu