Česky

Registrace

Zde se můžete zaregistrovat jako členové klubu. Před registrací si prosím přečtěte Klubová pravidla a podmínky členství.

Registrace je platná vždy jeden rok od data potvrzení. Po vypršení doby její platnosti je možné se registrovat opětovně.

Členská přihláška

Údaje označené hvězdičkou jsou povinné, ostatní necháme na Vaší úvaze.

Partner
Partnerka
Kontakt
Přejeme si zasílat program klubu (1x měsíčně)
Souhlasíme s dodržováním klubových pravidel a prohlašujeme, že splňujeme podmínky členství.
captcha image

Při první návštěvě klubu dostanete Vaši členskou kartu, díky které budete mít po naplnění karty razítky jednu účast na párty zdarma. (Kompletní info o členské kartě najdete ZDE).

Veškeré údaje slouží pouze pro naši interní potřebu a nikdy je neposkytneme třetím osobám. Věnujte prosím zvýšenou pozornost vyplňování formuláře, především e-mailu!

Pokud jste registraci odeslali a nikdy nepřišla odpoveď, je možné, že jste se spletli při vyplňování Vaší e-mailové adresy. Když se stane právě tato chyba, nemáme jak dát Vám vědět, že se nám potvrzení registrace vrátilo zpět. Zkuste prosím v tomto případě odeslat formulář znovu.

Přestal Vám naopak chodit měsíční program na Vámi zaregistrovanou adresu? V tomto případě se nám při rozesílání programu vrátil mail pro Vás jako nedoručitelný (plná schránka, dočasně pozastavena, blokována...) Pokud chcete obnovit jeho zasílání, kontaktujte nás.

Handcrafted with love by STUDIO SYNAPSE Handcrafted by STUDIO SYNAPSE Na začátek stránky
Menu