Česky

Náš příběh

Ahoj, rádi bychom se podělili o naše poprvé ve Vašem klubu a současně naše poprvé ve "Swingers světě"... 

Asi jako u většiny se v nás poslední dny před "dnem-D" mísili určité obavy se spoustou otázek, jak to bude vypadat, spolu se vzrušením z nového zážitku..

Po příjezdu na místo nás doprovodil dovnitř Michael, kde nás "předal" velmi příjemné Petře a ta nás celým klubem provedla, vše nám ukázala a vysvětlila..

Celé prostředí Paradisa bylo velmi příjemné, útulné a samozřejmě čisté. Postupně a nenápadně se začali zaplňovat stoly a postupně po nějaké době se začali vytrácet do pokojů.. Vlastně vše se odehrávalo tak nějak nenápadně.. Od obsazení stolů, přes obsazení pokojů až po odchod všech přítomných.. 

Bez zacházení do nějakých detailů jsme si splnili své erotické touhy.. Největší překvapení bylo, když jsme tam zůstali s posledním párem, který se k nám přidal a i bez výměny jsme si to užili ( především tedy holky ) neskutečně a zažili věci, které se běžně nenaskytnou.. 

Když to shrneme, tak už teď se těšíme na další návštěvu a trošku doufáme, že se potkáme znovu s tím párem, který tam s námi zůstal do konce.. Třeba dojde i na tu výměnu, kterou jsme si na první setkání odřekli a teď už víme, že ji zvládneme také..😉 

Handcrafted with love by STUDIO SYNAPSE Handcrafted by STUDIO SYNAPSE Na začátek stránky
Menu