Česky

Tak tedy jdeme na párty.

Tak tedy jdeme na párty. Na swingers párty. Poprvé. Trošku se mi třesou kolena, ale nedávám na sobě nic znát. Aspoň si to myslím. Všem v okolí musí být ale jasné, že jsem nervózní jak při zkouškách v autoškole. A to je u chlapa prosím víc než maturita i svatba :-). Moje žena vypadá daleko klidnější. Jak je to možné, říkám si? Vždyť ona by měla být ta, se kterou by to mělo mlátit až o zem. Nechápu. Ty jo, co když se mi nepostaví? Co když mi bude stát furt? Co když nevystříknu? Co když vystříknu jako první? Co nám budou ti ostatní říkat? Nejsme už v padesáti moc staří? (Ano, opravdu je nám padesát, ale to třeba Vašutovi a Rodenovi taky.) Nejsme, šeptám si tiše a snažím se na svých rosolovitých nohách jít rovně a nefláknout s sebou.

Už stojíme u branky, zvonek na dosah a ruka jako by se bála zásahu elektrickým proudem. Ale už jsme se rozhodli a těšíme se. Hehe. Jako kdyby mi někdo přes ksicht nalepil izolační pásku. Tak přirozeně se usmívám. Druhý den se od manželky dovídám, že sice měla taky srdce až v krku, ale současně pořádně mokro v kalhotkách. Nakonec jsme my chlapi pěkní srabi a ptáka aby nám ženský hledaly mezi nohama s lupou. Ale to už moje a zaroveň cizí ruka sahá na zvonek. Panenko skákavá, co to dělám? A už nás sličná a sexy spolumajitelka má ve svých osidlech a provádí nás klubem, tak jak to už dělala nesčetněkrát a nám stejně připadá, že jsme pro ni ti nejdůležitější a ten ostych, ta nervozita trochu opadá, ale stejně rozechvěle očekávám události příští. A moje žena? Ta vypadá jako kdyby tady byla denním hostem. Přirozený svádivý úsměv, její ruce čas od času zabloudí do mého rozkroku a já si připadám jak totální ucho. Vzpamatuj se člověče, hučím do sebe a dávám si drink na uklidněnou. Tak takhle začínala naše první swingers párty v příjemném prostředí klubu Paradiso. Ale o tom jsem psát nechtěl :-). Možná ještě dost důležitá poznámka, bylo to skvělé, ač mi připadalo, že se to kolem nás jen hemží mladými modelkami a modely :-),ale moc jsme si to s manželkou užili včetně našich vyvrcholení, které nakonec přišly v ten pravý čas :-).

Chci psát o naší druhé návštěvě swingers párty.

Už když jsme přišli domů z první akce, dohodli jsme si datum dalšího večera v Paradisu. A světe div se, za devět týdnů zvoníme zase na stejný zvonek. No zvoníme, zazvonil jeden ze čtyř párů, se kterými jsme se u dveří sešli. Úsměvy, pozdravy, znovu příjemní majitelé, drink na uvítanou, nyní už nejsme provázeni, jsme přece už "mazáci" :-) a v tu chvíli přišla změna. Tentokrát okolo sebe vidím úplně obyčejné lidi, kteří se chtějí pobavit a i když někteří puritáni, já bych spíš napsal závistivci, mohou namítat, způsobem nadmíru příjemným a vzrušujícím. Ne že by tady ti příjemní lidé nebyli i minule, ale moje oči kapánek vyděšeného nováčka to viděly jinak :-). Fakt je to jen o uvolnění a ponoření se do světa fantazie a vzrušení. A ať už máte jakékoliv sny, netlačte na pilu, nikam nespěchejte, můžete prožít noc jen s partnerkou, tak jako my poprvé, nebo potkat ve víru vášně pár, se kterým se odvážíte víc, i když ne třeba všechno, tak jako my podruhé. Pluli jsme místnostmi a svět s jeho někdy přízemními, někdy většími starostmi, zůstal na dnešní noc zavřený tam někde venku. Ano, po první návštěvě jsme si s manželkou udělali jakýs takýs plán a víte jak to dopadlo? Běžte do Paradisa a nemějte z ničeho obavy. Jak říkají po všech stránkách profesionální majitelé, je to setkání tolerantních párů.

P.S. Skončilo to zase úchvatnými orgasmy :-) a červeným kroužkem v kalendáři, označujícím naši příští návštěvu klubu Paradiso :-).

A ještě jeden dodatek, tohle fakt není placená reklama :-), můžeme se tam někdy potkat.

Handcrafted with love by STUDIO SYNAPSE Handcrafted by STUDIO SYNAPSE Na začátek stránky
Menu