Česky

Naše první návštěva na swingers párty

V pátek jsme s lásečkou navštívili párty oslavit naše výročí. Nikdy jsme zde nebyli, a tak jsme trochu s obavami vstoupili do klubu před 22 hodinou, kde nás velice příjemně přivítal Michael. Uvedl nás do hlavní místností kde bylo opravdu hodně plno, všichni se příjemně bavili a smáli a zábava  byla v plném proudu. Na štěstí byly na baru na kraji volná dvě místa, dali jsme si pití na uvolnění. Pak nás velice srdečně přivítala Péťa a provedla nás po celém klubu a po všech místnostech velice zajímavých.

Potom jsme se usadili a popíjeli a za chvilinku začal program na pódiu, který rozehřál určitě všechny přítomné. Po vystoupení se skoro všichni rozešli do všech koutů klubu a my jsme ještě chvilinku popíjeli a pak se osmělili jít se osprchovat a převléknout a nakouknout do různých místností, kde to bylo velice zajímavé!

My jsme si vybrali velikou místnost v rohu, kde zatím nebyl skoro nikdo, krásně jsme se mazlili bylo to velice příjemné. Ani jsme si nevšimli, že se místnost skoro zaplnila, a vedle nás si lehla příjemná dvojice ona blondýnka na krátko ostříhaná a on sympaťák. Při našem milování se k nám blondýnka přitulila a mazlila se s mojí lásečkou a ona opětovala její mazlení bylo to opravdu krásně vzrušující! Naše chyba byla, že jsme to nedotáhli do konce, snad příště narazíme na tuto dvojici, která byla velice příjemná zábavná a užijeme si to s ní daleko víc! Pak jsme šli na bar, kde jsme zase lehce popíjeli a následně jsme navštívili pokojík s televizí, kde to bylo též moc zajímavé !  A po chvilce jsme navštívili malý pokojík s otvory, kde byla krásná atmosféra. Věříme, že příště budeme více aktivní a budeme mít více času na seznámení s dalšími lidmi .

Závěrem bych chtěl poděkovat za příjemně strávené chvíle Pétě a Michaelovi a neznámé dívce za barem, která byla taky usměvavá a pohodová. Určitě se zase vrátíme velice rádi do velice čistého voňavého prostředí, kde byli velice pohodoví lidé. Také doporučíme tento klub všem našim přátelům, kteří ještě váhají.

Ještě jednou děkujeme Miška a Pit

Handcrafted with love by STUDIO SYNAPSE Handcrafted by STUDIO SYNAPSE Na začátek stránky
Menu