Česky

Kam až vede Paradiso!

Když jsme se s partnerkou před 10 lety poznali, věděli jsme jen jedno. Chceme si společně užít společné touhy a jednou z nich byl i swingers.

Ale teprve před 4 lety jsme měli možnost se podobné akce zúčastnit a oba nás atmosféra i možnosti klubu Paradiso, kde jsme swingers poprvé absolvovali, nadchly.

Nestali jsme se sice týdenními hosty, ale vše, čím jsme v Paradisu prošli jsme byli velmi poznamenáni v tom dobrém slova smyslu.

Také jsme navštívili několik večerů pořádaných odnoží Sinless. Ani tady jsme se nespletli a vždy jsme odcházeli maximálně „nabuzeni“ na další akci.

Bohužel nám zdraví do této situace trošku udělalo škrt přes rozpočet a tak jsme již delší dobu v ČR nic podobného neabsolvovali.

Letos nastala změna k lepšímu a tak jsme se rozhodli tento kladný posun oslavit. Jak jinak, než sexem. Ale netradičně!

Napadlo nás, co takhle absolvovat celou swingers dovolenou? Vhodně zvolený dotaz do vyhledávače a bylo to! Šlo to neuvěřitelně rychle a během 14 dnů jsme odlétali na Korfu. Tam na nás čekala loď, která byla plná lidí s podobnými potřebami. Pozor, nebyla to žádná „super jachta“ pro x stovek lidí. Naopak, pěkné komorní prostředí pro 4 páry.

Ale zážitky k nezaplacení! Vtip byl v tom, že jsme si vždycky našli místo, kde nikdo nebyl a kde jsme se mohli věnovat našim zálibám. K tomu exotické prostředí dané zeměpisnou polohou a výsledek byl naprosto jedinečný! Neopakovatelná romantika, spojená se vším, co ke swingers patří.

Jednu chybu to ale mělo, ačkoli jsme byli oba jazykově vybaveni, jazykově spřízněné páry by prostě byly lepší! Co tedy spojit příjemné s užitečným a v blízké budoucnosti něco podobného absolvovat s lidmi z našich končin?

A proč to píšeme zrovna sem? Protože v Paradisu to vše začalo, Paradiso nám, jako první, naše touhy naplnilo. Naše spokojená cesta začala právě tam!

Honza a Irena

Handcrafted with love by STUDIO SYNAPSE Handcrafted by STUDIO SYNAPSE Na začátek stránky
Menu