Česky

Ahojte všichni současní či budoucí příznivci swingers.

Ahojte všichni současní či budoucí příznivci swingers. Těm, kteří teprve uvažují o návštěvě swingers klubu bych jenom rád zopakoval, že opravdu není se čeho bát. Klub Paradiso na vás dýchne příjemnou a domáckou atmosférou a záleží čistě na vás, kam až budete chtít zajít. Nikdy jsme s mou přítelkyní necítili ani nejmenší náznak nějakého nátlaku ostatních hostů stejně tak jako naše odmítnutí čehokoliv v kterékoliv situaci byl vždy striktně respektováno a to ještě s chápajícím úsměvem. Tedy představa, že se na vás někdo bude nadrženě vrhat či vás jinak obtěžovat je opravdu velmi mylná. Myslím, že speciálně pro páry, které jdou na swingers párty poprvé, je klub Paradiso opravdu velmi přátelský a díky svým majitelům je to snad ten nejlepší vstup do světa swingers. Ale já bych rád napsal pár řádek na trošku jiné téma. Určitě mnoho stálých párů (mezi které se rozhodně s mou přítelkyní počítáme) uvažuje o podobných věcech, jakou jsou tyto:

  •    žárlivost jednoho či obou partnerů
  •    návštěva ve swingers klubu určitě vážně naruší náš vztah
  •    do swingers klubu chodí jenom ti, kterým partner doma už nevyhovuje / nestačí
  •    většinou stejně přesvědčí muž svou partnerku k návštěvě, protože si chce co nejvíce užít a ona to se skřípajícíma zubama toleruje
  •    normální, fungující vztah nemá přece potřebu se účastnit takových akcí
  •    co když mému partnerovi/partnerce bude někdo po sexuální stránce vyhovovat více než já a bude to začátek konce našeho vztahu
  •    sex je od přírody jenom pro dva lidi

Nemá smysl zmiňovat, jak velmi jsme byli nervózní s mou přítelkyní před první návštěvou klubu a kolik výše uvedených bodů nám cestou prolétávalo hlavou. Dnes po více jak deseti návštěvách můžu konstatovat, že veškeré obavy byly opravdu zbytečné. Svou přítelkyni opravdu velmi miluji, totéž cítím od ní, v soukromém intimním životě nemáme žádný problém, žádné tajemství či nesplněná přání, vyhovujeme si. Myslím, že mohu prohlásit, že si opravdu vystačíme sami dva. Přesto se na každou další návštěvu v klubu velmi těšíme.

Jak je to možné?

Abych pravdu řekl, sám přesně nevím, jsem tím možná i trošku překvapen. Mým největším vzrušením, řekl bych až mrazením v zádech, je skutečně pohled na mou přítelkyni v intimních polohách s jinými lidmi. Situace, kdy jiný muž (nebo žena) přítelkyni uspokojuje, já vše s patřičné blízkosti pozoruji a případně sám pomáhám nastavit všechny její části těla, to jsou chvíle, kdy cítím opravdu mimořádnou psychickou blízkost a uspokojení. Podobně když jsem sám v intimním kontaktu s jinými ženami, vnímám její láskyplné a velmi vzrušené pohledy, naši vzájemnou citovou blízkost. Pro nás není swingers o „výměně“ partnerů, o tom, aby si někdo z nás „pořádně“ užil. Každou návštěvu cítím tu neotřesitelnou jistotu toho, že se vzájemně milujeme, že není nikdo a nic, co by nám mohlo náš vztah narušit. Díky této jistotě si opravdu můžeme dovolit snad cokoliv s kýmkoliv. Můžeme dělat věci, které prostě doma ve dvou realizovat nejde.

Když narazíme na jiný pár, který má mezi sebou podobný vztah, už jenom pozorování takového páru v akci mezi sebou nebo s jinými lidmi je mimořádný zážitek. Atmosféra, která „visí“ ve vzduchu díky těmto pevným párům, to je asi jeden z hlavních důvodů, proč jsme pravidelní účastníci swingers párty.

Naše detailní diskuse a rozebírání všech detailů vždy druhý den po párty, to je kapitola sama pro sebe, jistě si dovedete představit, jak a kde u nás doma tyto diskuse končí.

A žárlivost? Ano, myslím si o sobě, že jsem žárlivý, přesto jsem pocit žárlivosti v klubu nezažil ani v nejmenším náznaku. Žárlit můžu začít v situaci, kdy cítím, že ztrácím milovanou osobu, že mi za někým citově utíká. Toto ve swingers klubu dle mých dosavadních zkušeností mohu naprosto vyloučit.

Nedávno mi říkal kamarád: „Prosím tě, ale co když to někdo tvojí partnerce udělá tak dobře, že už tě nebude chtít?“ Touto otázkou jsem pochopil, že pro něj swingers tak, jak ho chápu já, opravdu asi není. Podobně, jako věta: „S nějakou kamarádkou na sex bych tam zašel, ale se svojí stálou přítelkyní nikdy…“. Když si odmyslím, že jsem nikdy kamarádku na sex neměl, tak prostě nevím, co bych tam s takovou kamarádkou dělal. Vlastně ano, vím, prostě bych si „pořádně“ užil a „vyměnil“ si s někým partnery.

Chtěl jsem touto formou trošku poodhalit vnitřní pocity jednoho páru, který je snad až „pyšný“ na to, že má „tak úzký a pevný vztah, že chodí pravidelně do swingers klubu“.

Handcrafted with love by STUDIO SYNAPSE Handcrafted by STUDIO SYNAPSE Na začátek stránky
Menu