Česky

Dvacetiletá cesta na swingers

Dvacetiletá cesta na swingers
Já a moje žena jsme spolu již o pár let déle než 20 let. Náš vztah byl zpočátku založen zejména na sexu a erotice a láska přicházela postupně.
Někdy před dvaceti lety se nám v hlavách zrodil nápad, že bychom mohli zkusit zajet na swingers. Moc informací o tom tenkrát nebylo, příběhů na internetu také jako šafránu a zeptat jsme se neměli kde. Oba jsme měli za sebou nějakou zkušenost ve třech či sexu vedle sebe, ale tohle by bylo něco úplně jiného. Asi jsme tenkrát nevěděli, jak moc budeme „nuceni spolupracovat“ se spolusouložníky a vůbec co od toho čekat. Domluvili jsme se tenkrát s přáteli, s takřka o generaci starším párem, že do toho vlítneme společně.
Naši přátelé se však tenkrát rozešli a my se do sebe zamilovali, začali žárlit, a z našeho plánu zcela sešlo. Asi bych si vůbec nedokázal představit, že se partnerce věnuje jiný muž a já na to ještě blaženě koukám. Naopak to bylo stejně tak.
Uběhlo dvacet let, vychováváme se ženou děti, sex od jejich narození byl jak podle šablony a četnost tomu asi také odpovídala. V myšlenkách jsem se začal obracet k jiným ženám a přemýšlel o milence. Přeci to takhle nezůstane do konce života? Ženu mám rád, děti také miluji, musíme najít řešení. Musím znovu rozpálit oheň vášně mezi námi. Řekl jsem si.
Do našeho milování jsem začal vnášet nečekané prvky, nakupovat oblečky, oprášil jsem techniky, jak nejlépe uspokojit ženu a spoustu dalších inovací. Občas jsem dostal vynadáno. Ale vytrval jsem. Nakupoval jsem nějaké další a další hračky a se zalíbením pozoroval, jak si to vše žena postupně zamilovává. Pro erotiku a sex jsme začali hledat každou vhodnou příležitost, kdy jsme se pořídili „odclonit“ od dětí. Mnohočetné orgasmy ženy jsou nám společnou odměnou.
V neposlední řadě jsem ale začal hovořit o sexu ve více lidech a o swingers. Dostal jsem vynadáno, že nevěra nepřipadá v úvahu, že ona je máma od dětí, věrná, a tak to zůstane. Že si nedovede představit, jak na ni někdo jiný sahá nebo ona že má sahat na někoho jiného. Namítal jsem, že jsme přeci swingers plánovali. „No jo, ale to jsme byli puberťáci. To jsem vypadala úplně jinak.“ A návdavkem jsem dostal sprchu: „Já jsem četla, že chlapi, když stárnou, tak se z nich stávají čím dál větší prasáci.“
No zapeklitá situace. „Že už nám není dvacet, tak život přeci nekončí. A to že nejsi už tak dokonalá, to vůbec nevadí. My tam přeci pojedeme spolu a mně se líbíš. Navíc ti garantuji, že tam i tak budeš patřit mezi tu nejhezčí čtvrtinu ženských, uvidíš.“ Žena se uvolila o tom přemýšlet, ale potřebovala čas. Posílal jsem jí různé příběhy, mluvili jsme o tom. No hrozně se to vleklo. Ale chápal jsem to. Mně to v hlavě zrálo mnoho měsíců. Možná ještě rok zpátky bych si taky nedovedl představit, že má moje žena nějakou „spolupráci“ s jiným chlapem. No ale vždyť k ničemu takovému nemusí dojít. Poprvé bych si to ani sám nepřál. Musíme to hlavně okouknout.
Jak jsme se tak postupně nachytřovali a propracovávali k tomu dni (také jsme čekali, až s jarem trochu odezní covidové bláznění), vzalo to nečekaný spád. Na jednom večírku s našimi přáteli, kteří nás již od léta zvali na pařbu do Prahy, jsme se dozvěděli, že ty jejich pařby mají takové zvláštní grandfinále… No prostě si už nějakou dobu užívají to, o čem my uvažujeme. Hned jsme byli na jedné lodi, žena se mohla dovyptat a taky jsme se ještě opojeni alkoholem domluvili, že tam společně vyrazíme.
Když se blížil den D, byla žena velmi nervózní. Bylo vidět, že není vůbec v pohodě. Nakonec to pod nějakou záminkou zrušila a trochu jsme se kvůli tomu pohádali. Já se skutečně těšil. Po diskusi z ní vypadlo, že by chtěla jet poprvé sama, abychom to spolu okoukli. No dopadlo to nakonec tak, že jsme o týden později skutečně vyrazili sami dva.
Vyrazili jsme na doporučení přátel do Paradisa, protože tam jsou fajn lidičky, kteří to provozují, a dobrá atmosféra. Cestou jsme se stavili na večeři a do clubu jsme dorazili hned chvíli po otvíračce. Asi zbytečně brzy. Ale nechtěli jsme přijet, když už by to bylo v plném proudu. Spíše jsme měli v plánu trochu pozorovat ten život a dění. Zazvonili jsme na zvonek. Bránu nám otevřel Michael, který nám ukázal kde zaparkovat a přivedl nás dovnitř. Před námi tam již seděly čtyři páry. U dveří si nás převzala Petra, která nám krátce ukázala celý klub a popřála hezkou zábavu. Dali jsme si welcomedrinky. Já pak zůstal na nealku a žena si dala za večer asi tři nebo čtyři koktejly. Tudíž se ani nezmazala, jak plánovala. Ten večer se sešlo asi 24 nebo 25 párů. Vesměs lidé v podobném věku jako my. Jeden pár si přisedl i k nám.
Nebudu tu popisovat detaily z průběhu večera, to asi není to podstatné. Omezím se na informaci, že jsme ten večer strávili skutečně jen se ženou. Milovali se všude možně, chvílemi pozorovali, chvíli jsme se masírovali a hladili a byli pozorováni. Bylo to úžasné. Pro mě bylo nejúžasnější to, když jsem pozoroval svojí milovanou partnerku, jak jí září oči a jak si to užívá. Její vrcholy se ten večer nedaly počítat a jejich síla byl impozantní. Po druhé hodině ranní už byla tak unavená, že mě poprosila, abychom jeli domů. Já si ten večer užil velmi a jsem si jistý, že moje žena ještě víc. Určitě jsme nebyli naposledy. Máme už společný termín s přáteli, tak nezbývá než doufat, že nám do toho nic nevleze.
Co říct na závěr? Litovat, že tam nejezdíme už dávno, nemá smysl. Lepší později než nikdy. Dovedu si představit, že se z toho stane náš nový koníček. A také si dovedu představit, že může být silně návykový. Tak swingu zdar! 😊
 

Handcrafted with love by STUDIO SYNAPSE Handcrafted by STUDIO SYNAPSE Na začátek stránky
Menu