Česky

S přítelem jsme se ještě neznali příliš dlouho...

S přítelem jsme se ještě neznali příliš dlouho a i tak jsme oba vnímali, že jsme oba hodně, co se týče sexu, otevření a můžeme si říct svoje touhy a představy. On občas na téma swingers zabrousil, ale jen tak lehce. Jednou začátkem týdne mi přeposlal program klubu Paradiso na nadcházející měsíc. Najednou mi naskočilo, proč vlastně ne a ten den jsem už toho v práci moc neudělala. Lovila jsem a hltala každé slovo o swingers, prožité příběhy, fotky, názory a diskuse. I na něj samotného jsem měla spoustu dotazů, protože kdysi už swingers navštívil s jinou partnerkou a on mi všechno trpělivě vysvětlovat a popisoval. Hlavou se mi honila miliarda myšlenek – jestli se nebudu stydět, jestli tam nebudou samé modelky, jestli budu schopná se uvolnit a prožít orgasmus, jestli nebudu žárlit, …., ale i tak jsem věděla, že právě s NÍM do toho chci jít, že nikomu nedůvěřuju víc. Domluvili jsme se hned na pátek a já od té doby žila jako ve snách.

 

Pátek nadešel a s přítelem jsme se shodli, že jsme nervózní jako před maturitou. Po cestě do Paradisa jsme skoro nemluvili, ale i tak prostě převládlo těšení se a tak jsme na roztřesených nožkách nakonec vstoupili. Přivítali nás příjemní majitelé, díky kterým z nás spadla první vlna nervozity. Paní Petra nás provedla všemi místnostmi, vysvětlila, co a jak a my se po odložení kabátů v šatně usadili na baru. Na poprvé jsme byli domluveni, že nechceme úplnou výměnu, ale jinak se nebráníme ničemu – hlavně já jsem chtěla zkusit hrát si se ženou, ochutnat a vnímat jí. Po pár skleničkách a desítkách minut se klub naplnil a my se přesunuli do sprch. I když jsme se doma drhnuli s největší péčí, bylo by nemyslitelné se znovu neosprchovat, chceme ostatním vonět a to i požadujeme naopak. Já jsem si vzala nový sexy obleček – za jedno vím, že přítele to těší a já si v tom prostředí neumím představit pobíhat v ručníku. Kam jinam vzít krajky, jehly, podvazky – tyhle věci si beru s chlapem a do Paradisa je to taky ideální dresscode. Líbí se mi cítit se jako lovící rajda.

 

Nechci tady teď popisovat jednotlivé večery, kterými jsme prošli, každý byl sám o sobě jedinečný. Vždycky záleželo na složení lidí, na náladě, na chuti. Ať už zážitky s ženami, které jsou v podstatě na programu při každé návštěvě, nebo jedna „valná hromada“, kdy se nás ve velké místnosti sešlo asi pět párů, najednou člověk neví čí je která noha, prso a kde se vám u pusy vzal další krásný pták. Být připoutaná u kříže a čekat kdo se kde dotkne, byl také zážitek, který mi už nikdo z hlavy nevymaže. Pokaždé nás to posunulo dál. Nikdy bych nedokázala popsat, jaký je to pocit, dopřát chlapovi, kterého milujete, klín jiné ženy nebo jiných žen. Když je dráždí a třeba se při tom na vás podívá a vy víte, že stejně miluje vás a vy to cítíte stejně. Chlapa, který se rád dívá, jak si užíváte s jiných mužem nebo ženou. Po každém hraní si s někým jiným se tak ráda vrátím k němu, k osobě blízké a známé. Může se to vlastně zdát zvláštní, v tomhle prostředí plného nahoty a sexu, ale opravdu se návštěvy v Paradisu staly pro nás velmi intimní záležitostí, která nás spojuje.

 

A moje poselství pro páry, které pořád váhají. Do těchto věcí se pouštějte, jen pokud jste o tom přesvědčeni oba a pokus jste si jisti, že ustojíte pohled na vaši milovanou osobu v objetí s někým jiným. Pokud to vnímáte jinak, nenechte se do ničeho tlačit a radši zůstaňte doma. Svět se nezboří. Ale pokud máte jen obavu z malicherností, jděte do toho po hlavě a užijte si to! Zapomeňte na předsudky. Chlapi jsou od přírody lovci a takhle jim a vlastně i sobě, můžete elegantně nabídnout užít si, pod vaším pohledem, který vám ale stejně za chvíli otupí vzrušením a vášní.

 

Je to všechno o toleranci a respektu. Tak jako v celém životě.

 

K&H

 

 

 

 

Handcrafted with love by STUDIO SYNAPSE Handcrafted by STUDIO SYNAPSE Na začátek stránky
Menu