Česky

První swingers

Swingers párty byla u nás doma tématem už nějakou dobu předtím, než jsme se tuhle myšlenku vůbec rozhodli zrealizovat. Je to přesně taková ta věc, která vám přijde „velká“ a nikdy na ní není ta správně vhodná chvíle, protože je to přece něco, na co se musíte pořádně připravit. A přitom není, stačí se jen odhodlat.

Loni v létě jsme byli na pár dní na výletě po Čechách, který se kromě jiného vyznačoval především tím, že jsme měli fakt hodně sexu a bylo to prostě skvělý. A tak jsme v téhle povznesené letní náladě seděli jeden den na obědě a Marek zas po nějaké době naťuknul téma swingers párty. A v tu chvíli nám oběma přišlo, proč by zrovna teď nebyla ta správná chvíle to zkusit. Začali jsme nadšeně hledat všechny možné kluby, až jsme narazili na jeden, který nás oba nejvíce oslovil. V Praze je totiž nabídka poměrně široká a v hodně případech kluby povolují návštěvu samotným mužům, takže se vám dost dobře může stát, že tam bude deset chlapů na jednu ženskou. Tahle představa nás ani jednoho moc nenadchla a tak jsme dali přednost klubu, který povoluje návštěvu pouze párům či samotným ženám (které mají samostatnou návštěvu zadarmo!).

Když nadešel den D, byli jsme z toho oba dva dost nervózní. Celý večer jsme strávili přípravou na to, co nás čekalo. (Myslím, že už dlouho jsem se neoholila takhle dokonale :-)) Nejhorší bylo rozhodnutí co si vzít na sebe. Na stránkách klubu se sice dozvíte, že máte přijít v čemkoliv, v čem se cítíte dobře, samozřejmě ale nechcete vypadat ať už jako frigida nebo naopak jako největší běhna. Až na místě vám dojde, že tohle je opravdu to poslední, čím byste se měli trápit. Nakonec jsem zvolila krátké šatečky, které ukazovaly přesně tak akorát a přitom nechávaly prostor představivosti. Jak se ukázalo později, byla to skvělá volba. Marek to měl podstatně jednodušší, sexy boxerky a ležérní košili k tomu a bylo.

A tak jsme vyrazili na naší první swingers. Už doma jsem byla lehce roztřesená, ale když jsme dorazili na místo a zvonili na zvonek diskrétní vilky, měla jsem pocit, že se snad otočím a odejdu. Otevřel nám majitel klubu, který nás přivítal a zavedl nás dovnitř. Tam se nás ujala jeho velmi příjemná partnerka, která nás zasvětila do chodu klubu, ukázala nám všechny místnosti (např. masážní či kino místnost) a popřála, ať se dobře bavíme.

Samozřejmě při našem příchodu bylo přítomno již několik párů, ale všichni se v té chvíli zatím jen decentně bavili na baru či na venkovní terase. Nutkavá představa, že podobný klub musí navštěvovat jen samí úchyláci, se rozplynula jak pára nad hrncem. Byli to všichni normální lidi jako my. Lidi, kteří si jen chtějí zpestřit život a dobře se pobavit.

Noc se rozbíhala příjemně volným tempem a my se začali pomalu otrkávat a postupně přicházet na kloub novému prostředí. Naším startovacím (a pro mě té noci nejpříjemnějším) místem se stala velká lenoška na venkovní terase. Nějakou dobu jsme na ní s Markem jen tak leželi, pili a nenápadně pozorovali ostatní páry, které byly na terase s námi. A najednou nám došlo, že už není na co čekat.

Začali jsme se líbat a mazlit, až jsem si sundala kalhotky a sedla jsem si obkročmo na Marka. Musím říct, že podobně eroticky-romantickou situaci jsem vážně ještě nezažila. Rozdávat si to pod širou oblohou, v horký letní noci a vědět, že vás u toho pozoruje několik (nenasytných) párů cizích očí, je neuvěřitelnej a taky velmi návykovej pocit. A hlavně to byl přesně ten moment, kdy jsme ztratili veškeré zbývající zábrany a nechali jsme se unášet vším tím, co nás obklopovalo. Přesunuli jsme se dovnitř a začali prozkoumávat místnosti, které klub nabízí. Nejdřív jsem za pozorování jiného páru Marka perfektně vykouřila v kino místnosti, pak jsme se delší dobu zdrželi „v hromadné místnosti“, kde se jen rozléhaly vzdychy a zvuky od několika spolusouložících párů. Musím říct, že jedna věc je vidět to v pornu a druhá věc pak je vidět v reálu všude kolem sebe sex. A je vážně děsně vzrušující být uprostřed toho všeho.

Co jsem ale ještě nezmínila, pokud zvažujete návštěvu podobného klubu, je dost zásadní si na začátku s partnerem ujasnit vaše očekávání a hlavně, co je pro vás za hranou. My jsem na základě tohoto do klubu šli s tím, že večer plánujeme strávit pouze spolu. Na druhou stranu jsme ale chtěli nechat věci volně plynout. Tímhle způsobem jsme se pak dostali k tomu, že jsme se „skamarádili“ s jedním párem a když jsme si to vedle sebe rozdávali, začaly jsme se slečnou navzájem příjemně kontaktovat, hladit, líbat. Nic víc, nicméně účinek to mělo enormní ;-) Ale na první návštěvu klubu to pro nás popravdě bylo až až.

Tím, že jsme oba dva věděli nebo jsme si na místě otevřeně řekli, co je pro nás ok a co už ne, to pro nás byl jeden z nejlepších sexuálních zážitků ever (a rovnou můžu prozradit, že nezůstalo u první návštěvy). Nikdy jsem nezažila větší sexuální svobodu, bezstarostnost a zároveň největší sexuální vyčerpání, v dobrým slova smyslu.

Je to živočišný, erotický, zábavný a prostě neskutečně dobrý. Pro ty, kteří „chtějí víc“, zaručeně doporučuji.

Pár poznatků, pokud uvažujete o návštěvě:

  • Udělejte si internetový průzkum a zjistěte, co by vás lákalo nejvíc, možností je skutečně hodně.
  • Do „párty oblečení“ se samozřejmě převlíkáte až na místě, takže fantazii se meze nekladou, za sebe doporučuji smart casual variantu – sexy, ale praktické, co se dá jednoduše odložit bez zbytečných cavyků a v čem se cítíte dobře. Osobně v klubu chodím bez bot, ale třeba boty na podpatku tomu určitě dodají šmrnc.
  • Základním pravidlem je bezpečný sex, takže pokud budete „swingovat“ s jinými páry, jsou všude k dispozici kondomy, které jsou povinností, případně i lubrikační gely.
  • VŠE je dobrovolné a jen na domluvě mezi zúčastněnými. Nikdo si nevezme osobně, pokud odmítnete jeho/její nabídku. A naopak, pokud by byl někdo moc vlezlý či nepříjemný, bude majiteli upozorněn na nevhodné chování či bude z klubu rovnou zcela vykázán.
  • „Nesuďte (se) a nebudete souzeni“ – to poslední, co byste měli řešit je, jak vypadáte a jak u toho vypadáte. Do klubu chodí páry různého vzezření i věku a nikdo si neláme hlavu s tím, jestli má takovej či onakej zadek/penis/prsa. Všichni tam jdou za zábavou a ne na přehlídku krásy. A je to opravdu osvobozující pocit.
  • Určitě jeďte taxíkem nebo hromadnou, my na poprvé udělali tu chybu, že jsme jeli vlastním autem a skoro se nám to nevyplatilo. Věřte mi, takhle u(šukaní)navení jste dlouho nebyli ;-)

Poznámka: Tento příběh byl zveřejněn se souhlasem autorky, originální text a více témat najdete na  www.sex-blog.cz

 

Handcrafted with love by STUDIO SYNAPSE Handcrafted by STUDIO SYNAPSE Na začátek stránky
Menu